Kolltuqe dhe dhoma gjumi tė veshura tė cilėsisė sė lartė te gjitha sipas dėshirės dhe pėrmasave tuaja.
 
   
 
Kategoritė e produkteve >> Kolltuqe Kënde sallonesh Dhoma gjumi Kontakti Kreu
 
 
 

Mirë se erdhët!

 

 

Ju urojme mirseardhjen ne boten tone te internetit,brenda se ciles ju mund te gjeni dhe shikoni fotografi te ndryshme dhe informacion te detajuar per te gjitha modelet e mobiljeve tona.

Shoqeria jone e prodhimit te mobiljeve NICOLS mbas nje periudhe te gjate oktiviteti prodhues 25 vjecar ne tregun evropian dhe sidomos ne ate grek e gjen si teper te rendesishem dhe atraktiv shtrirjen dhe zgjerimin e ketij aktiviteti edhe ne shqiperi me nje game te gjere dhe teper cilesore ne produkte te tilla si:divane, kolltuqe,sallone ,poltrona dhe dhoma gjumi te veshura me copa dhe ngjyra te ndryshme sipas shijes dhe deshires tuaj.

Me njohuri te thella ne sektorin e prodhimit te mobiljeve,me nje personel te specializuar si dhe me nje tradite te gjate ne prodhimin e te gjtha llojeve te mobiljeve dhe ne vecanti atyre te veshura shoqeria jone ka bere te mundur te jete nder me konkurentet e ketij sektori.

PERBERJA E KOLLTUQEVE:
Mund te themi se perbehen nga dy pjese:

 
 
 

1. Pjesa e pare eshte skeleti prej druri te forte e te stazhinuar i llojit AH,i cili ka vecorine e nje cilesie te larte ne montim e cila nga ana e saj i ben produktet tona te forta dhe me jetegjatesi te larte pavaresisht perdorimit te tyre.

2. Pjesa e dyte jane materialet e tjera ndihmese qe mbushin skeletin prej druri.Per prodhimin e kolltuqeve tona ,ne perdorim lendet me te mira persa i perket cilesise ashtu edhe me miqesoret persa i perket ndikimit te tyre ne shendetin dhe mjedisin tone.kjo ben te mundur qe cdo produkt qe ju do te bleni tek ne te duket i ri dhe i mirembajtur pavaresisht perdorimit,te lehte apo te rende ose shumevjecar te tij.

TAPECARIA:
NICOLS zoteron nje game te gjere te lendeve te ndryshme te tapecarise ,keshtu qe ju keni mundesine e pakufizuar qe te zgjidhni te vishni kolltuqet divanet apo dhe dhomen tuaj te gjumit me copen e deshiruar si edhe me ngjyrat tuaja te preferuara,te gjitha keto te mara se bashku e bejne shtepine tuaj te pershtateshme me shijet tuaja personale.

PERMASAT:
Ajo qe ne na ben te vecante dhe konkurente ne tregun shqiptar eshte elasticiteti yne si per sa i perket formave ashtu edhe permasave.

Te gjitha produktet tona jane te punuara me dore,dhe cdo gje qe ne bejme per ju,eshte vetem per ju,ne cilesine,ne permasat,ne formen ,ne modelin,dhe ne ngjyren qe ju deshironi,duke i pershtatur te gjitha keto me radhe,dhe duke bere realitet shtepine e endrave tuaja. Keshtu ju nuk jeni te detyruar te futni ne shtepine tuaja mobilje te standarteve te dyshimta me kosto te larte dhe te papershtateshme me mjedisin tuaj,ne ndryshim nga NICOLS ku cdo gje eshte prere dhe e qepur sipas shijes tuaj.